с. Михайлівка. Михайлівський заклад дошкільної освіти «Сонечко»

Сторінка батьків

Памятка для батьків

дитина яких уперше піде до дитячого садка

1. Сформуйте у себе ставлення до дитячого садочка, налаштуйте себе на те, що дитині тут буде добре, її буде доглянуто, оточено увагою,вона отримає підготовку.

2. Уникайте будь яких негативних розмов у сім’ї про дитячий садочок у присутності  дитини, оскільки вони можуть сформувати у неї негативне ставлення до відвідування дитячого садка.

3. Створіть спокійний, безконфліктний клімат у сім’ї.

4. Заздалегідь потурбуйтесь, щоб розпорядок дня дитини вдома був наближений до розпорядку дня дитячого садочка ( ранній підйом, час денного сну, прийом їжі, прогулянки).

5. Ознайомтесь з режимом харчування та меню дитячого садка

6. Навчайте дитину їсти не перетерті страви, пити з чашки, привчайте тримати ложку.

7. Відучіть дитину від підгузків. Виховуйте у неї потребу проситись до туалету

8. Учіть дитину упізнавати свої речі: білизну,одяг, взуття, носовички.

9. Учіть гратися іграшками. Скажімо ляльку можна годувати, колисати, гойдати; пірамідку – збирати, розбирати.

10. Привчайте дитину після гри класти іграшки на місце.

11. Пограйтесь вдома у дитячий садок з ляльками: погодуйте їх , почитайте казку, проведіть на прогулянку, покладіть спати.

12. Виховуйте у дитини позитивний настрій та бажання спілкуватись з іншими дітьми.

13. Повідомте старшу медичну сестру про стан здоров’я вашої  дитини.

14. Дайте дитині до садка її улюблену іграшку.

15. Не залишайте дитину на довго в перші дні відвідув