с. Михайлівка. Михайлівський заклад дошкільної освіти «Сонечко»

Моніторинг

Результати діагностики засвоєння вимог програми «Дитина» та «Впевнений старт»
за 2016-2017 навчального року.

Відповідно до річного плану роботи  на 2016-2017 навчальний рік, згідно з графіком проведення контрольно-підсумкових занять, з метою визначення рівня сформованості знань, умінь і навичок дітей в дошкільному підрозділі закладу в грудні 2016 року та травні 2017року були проведені контрольно – підсумкові заняття та педагогічна діагностика рівня компетентності дітей дошкільного віку  у розв’язанні пізнавальних та мовленнєвих завдань.

В результаті діагностики з’ясовано, що вся навчально-виховна робота з дітьми планується і проводиться відповідно до  програми  «Впевнений старт», методичних рекомендацій щодо організації навчально-виховного процесу з дітьми. Результати, отримані під час вивчення освітнього процесу, свідчать про те, що робота ведеться на належному рівні. Процеси життєдіяльності протягом дня здійснюються відповідно до режиму дня, інтересів та запитів дітей.

Підсумковий протокол моніторингу

Показники розвитку

Різновікова група

І півріччя %

ІІ півріччя %

Фізичний розвиток

Загально - пізнавальний

Мовленнєвий

Логіко - математичний

Художньо - естетичний

Трудова діяльність

Рекомендації:
    Вихователеві  дошкільного закладу:
    - досконало знати та враховувати індивідуальні особливості дітей;
 -   працювати над вдосконаленням вміння дошкільників розповідати, вести розмову, формулювати судження, повідомляти іншому інформацію, над умінням встановлювати мовленнєву взаємодію, грамотно будувати й висловлювати свої думки, підтримувати діалог;
  -  акцентувати увагу на доборі дійових методів та прийомів мовленнєвого та пізнавального розвитку дошкільнят з метою збільшення кількості дітей з високим рівнем розвитку;